Check the settings اهداف و دیدگاه ها

اهداف و دیدگاه ها

استفاده روزمـره و مــدوام از کـفش و توجه به ساختــار پيچيده و حسـاس پا لـزوم توجـه بيشتر و جـدي تر به کـفش را سبـب مي شود فشـار عمـده وزن بـدن بر روي پاها بوده و تمرکز و عبــور سيستـم و رشته هـاي عصبي مهم بدن در قسمـت تحتـاني بـدن ، پاهـا را به عنـوان ستـون بدن و يکي از مهــم ترين قسمت هاي بدن معرفي مي کند. همچنين امکان حرکت به منظور انجام تمامـي کارها توسط پاهــاي سالــم صورت گرفته و بدون آن و يا در حقيقت با وجود کوچکترين نارسائي در آن ، انسان موجودي است ضعيف و آسيب پذيـر،،

لذا توجه و مراقبت از پا نه تنها امــري ضـــروري بوده بلکه در بسياري موارد حيـاتي است و اين درحالـي است که با اندکي آگاهي و دقت مي توان سلامتي پاهـا و برخـورداري از تنـدرستي عمـومـي بــدن را براي ساليـان متمادي تضمين کرد.

اولين قدم در راه رسيدن به اين مهم ، انتخاب و خريد يک کفش مناسب مي باشد.

فلسفه و ساختار دکترشول نشات گرفته از تفکرسلامتي براي پا و سعي در توليـد محصولاتـي است که درکنار استفـاده از آن محصـولات ، حس مراقبت و رسيدگي به ساير اعضــاي بدن نيز به مصرف کنندگان القـا شود سيستـم پيوسته و متحد اعضـاي بدن و رشته هاي عصبـي به هم پيوسته آن فقط درصورتي سـالم و شاداب خواهد بود که تمامـي اعضـا در وضعيتـي مطلـوب و سالـم باشند . با بـروز کوچکترين عـارضه در عضـوي از بدن ، تمامي اعضا درگير شده و درصورت عدم رسيدگي ، نارســائي به تمــامي قسمت هاي بــدن گسترش پيدا کرده و سلامت عمومي بدن در وضعيت بحراني و خطرناک قرار مي گيرد.

دکتر شول زماني به هـدف خود مي رسد که مصــرف کننده از هر لحـاظ در وضعيتي منـــاسب قـرار گرفته و راحتي و سلامتي خود را به طور کامل احساس نمايد . تمـام تلاش و فعاليت هاي ما در اين راستــا بوده و با اطلاع رساني گستــرده و منظــم وتوليد محصــولات مناسب و راحت ، مشکلات و نارسائي هاي جسمي و روحي شما را به حداقل خواهيم رساند

همکاري با سازمان ها و تشکل هاي خيريه دولتي و غيردولتي در راستاي کمـک به بيمــاران و افـراد نيازمند نيز بخشي از اهداف وفعاليت هاي گسترده و بلند مدت دکترشول مي باشد.

دیدگاه‌ها   

0 #4 Drshoel 1395-04-29 04:40
به نقل از کی هان:
کفش از نمایندگی شیراز خریدیم نمایندگی شیراز برامون عوضش نمیکنه لطفا جواب بدهید.... 09365113724


سلام
مشخصات کلی به همراه تاریخ خرید و تصویر کفش و اسم فروشگاه را ایمیل کنید تا پیگیری شود.
نقل قول کردن
0 #3 کی هان 1395-04-25 14:37
کفش از نمایندگی شیراز خریدیم نمایندگی شیراز برامون عوضش نمیکنه لطفا جواب بدهید.... 09365113724
نقل قول کردن
0 #2 drshoel 1394-08-14 08:54
با سلام
دریافت اطلاعات نمایندگی ها :
نقل قول کردن
0 #1 اسماعیل 1394-07-24 18:02
با سلام
لطفا آدرس فروش تهران را اعلام فرمایید. ضمنا کفش دکتر شول را به قیمت 240 هزار و دمپایی 190 هزار هم در کیش پاسا پردیس میفروشند. فرقشان با نمونه داخل سایت چیست؟ لطفا مدل ها مارک ها و میزان کیفیت را رهنمایی فرمایید.
با تشکر
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خدمات پس از فروش

CU M

با وجود نظارت دقیق بر تمامی مراحل تولید تا ارسال محصولات،واحد خدمات پس از فروش دکترشول به تمامی موارد مطرح شده در خصوص محصولات اعم از پیشنهاد و انتقاد بطور کامل رسیدگی کرده و رضایت مصرف کنندگان محترم را جلب خواهد کرد:

با ما در تماس باشید:
drshoel@gmail.com